info@cestarelaxace.cz

+420 739 598 094

Co děláme

Harmonizujeme tělo, mysl a duši pro dosažení tvých snů a cílů

Programování mysli a podprahové nahrávky

Nejsnadnější a zároveň nejrychlejší způsob trvalého přeprogramování podvědomí a vytvoření nových vzorců myšlení, chování a návyků pro změnu tvého života. Lze aplikovat na všechny oblasti života od zdraví, štěstí a vztahů přes rozvoj osobnosti, lidského potenciálu, sebevědomí a dovedností až po peníze a kariéru.

Meditace – relaxace a vizualizační techniky

Vedené meditace, relaxace a řízené vizualizace slouží jako perfektní pomocník pro manifestaci a dosažení tvých snů a cílů. Mimo to je to skvělý pomocník na odbourání stresu, negativních myšlenek a zklidnění mysli. Vedené meditace a vizualizace také používáme pro změnu života ve všech oblastech života. Jde opět o účinný způsob změny vzorců myšlení, chování a návyků.

Relaxační a meditační hudba

Naše relaxační a meditační hudba slouží jako skvělý pomocník pro snížení stresu, negativních vlivů a zlepšení celkové duševní pohody a zdraví. Naši hudbu používají různé jógové studie, meditační centra, školky, školy různé kroužky pro děti, ale také centra pro seniory a třeba také LDN. Hudba pomáhá měnit mozkové vlny a stavy vědomí, tím podporuje kvalitnější a hlubší meditace a relaxace.

Lenka-Heczkova-zmena-za-90-dni

Změň svůj život snadno a rychlé v příštích 90 dnech

90 dní aktivního poslouchání našich vysoce efektivních podprahových nahrávek a programování mysli zajistí dostatek prostoru pro změnu tvého podvědomí. Vymazání negativních vír a přesvědčení, které poškozují tvůj život a následně vytvoření nových a pozitivních vír a přesvědčení, které utvoří tvé nové ideální já a tvůj ideální vysněný život. Vše za podpory nového modelu a vzorců myšlení, chování a návyků, které tuto trvalou změnu ještě podpoří. 90 dní – ano jen tak málo stačí ke změně.

Recenze našich klientů

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Tohle mi změnilo život. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to tak, nejen proto, že jsem našla skvělého muže, se kterým dnes žijí, ale protože to úplně změnilo mé myšlení. Od té doby, co jsem to začala poslouchat, jsem si přestala přitahovat emocionálně nedostupné muže a moje sebevědomí se zvýšilo. Mám k sobě úctu, začala jsem si vážit sebe, svého života, jsem vděčná za věcí, lidí i maličkosti v mém životě a jsem si jistá, že tyto nové vlastnosti, které jsem si osvojila, mi pomohly najít mého milovaného muže. Děkuji moc za vše.{
5
nikol-skalova
Nikol Skalová
Vždy mě udivuje, jak jsou naše mysl a tělo tak propojené a jedno bez druhého nefunguje. Poslouchání nahrávek, mi pomohlo přijmout, že mám nemoc, která se nikdy nevyléčí, ale díky jejímu přijetí byla pro mě stále méně závažná. Legrační, co? Když jsem se s tím snažila bojovat, cítila jsem se kvůli tomu špatně, průběh nemoci a příznaky se zhoršily. Když jsem to pustila a uvědomila jsem si, že svou nemoc mám z nějakého důvodu, příznaky začaly polevovat, psychika se zlepšila a moje tělo se začalo po jisté míry uzdravovat. Tohle opravdu funguje.{
5
Jana-Pavlikova
Jana Pavlíková
Funguje to úžasně! Velmi doporučuji tyto nahrávky. Nejlépe mi to fungovalo se sluchátky. Našel jsem si lepší práci, která odpovídá mým dovednostem. Než jsem začal s poslechem, nevěřil jsem ve svůj talent a své schopnosti. Myslel jsem si, že jsem jen obyčejný chlap s magisterským titulem. Ale sugesce se mi zjevně dostaly hluboko do podvědomí, to upravilo mé myšlení a hlavně chování. Musíte však chtít udělat změnu a nebýt u toho jen pasivní. Začněte jednat a vždy se posunete dopředu. Změna bude docela snadná, protože sugesce jsou implementovány ve vašem podvědomí.{
5
Pavel-Koudelka
Pavel Koudelka
Chci vám dostatečně poděkovat. Poslouchám spoustu vašich nahrávek a ovlivnilo to můj život do takové míry, že už nejsem mrzutý, vystrašený, bez sebevědomí, ale konečně se cítím šťastně, mám novou partnerku, práci a můj život se zcela změnil. Mám svou mysl pod kontrolou! Nyní mám 24/7 přístup do svého podvědomí a mohu změnit, co chci. Vše je na mně. Děkuji, že mi pomáháte změnit téměř každou část mé reality. Život je teď mnohem krásnější a to díky vám.{
5
Jan-Matejka
Jan Matějka
Vaší hudbu si pouštím vždy při spánku, vždy mě zbaví stresu a negativního myšlení a rychle usnu. Už dlouhé léta mám problémy s usínáním a tohle je balzám pro tělo i duši. Dokonale mě to uvolní a zrelaxuje. Ráno se mi krásně vstává a to s úsměvem na tváří. Relaxační hudba ve mě vyvolává už od prvních vteřin stav blaženosti a naplňuje mě úžasnou energii. Děkuji za vaši hudbu a vše co děláte pro lidí.{
5
Jana-Holeckova
Jana Holečková
Toto je přesně to, co jsem potřebovala. Nejlepší relaxační hudba, kterou jsem kdy slyšela. Potřebovala jsem rychlé řešení jedné noci poté, co jsem se vrátila z práce po nekonečném stresu a vyčerpání. Nějak jsem našla vaši hudbu a youtube kanál, kde jsem si hned vybrala své oblíbené skladby. Hned mě to uklidnilo a míra stresu se snížila, ale nebylo to úplně ono. Bez sluchátek mi to tak rychle nefungovalo, takže pokud chcete okamžitou úlevu od stresu, použijte sluchátka. Se sluchátky se mi okamžitě ulevilo.{
5
Marketa-Mayerova
Markéta Mayerová

Jak to funguje?

Přinášíme pro vás nejjednodušší, nejrychlejší a zároveň přirozenou cestu ke změně v jakékoliv oblasti života. Jde o hluboké podvědomé změny, které ovlivňují způsob jakým myslíme, jak se cítíme, jednáme, rozhodujeme se a určují naše návyky a tím i celý náš život. Revoluční metody, které přenáší trvalé výsledky a právě ty můžeš být u toho s námi.

Lenka-Heczkova-zmena-za-90-dni

Smaže negativní podvědomé programy

Tvé výsledky v životě odrážejí tvé podvědomé přesvědčení. Možná se ti často zdá, že jsi obklopen neviditelným plotem, který omezuje tvůj život na průměrnost? Bez ohledu na to, co děláš, nemůžeš uniknout. Ale proč? Mohou za tvé tvé podvědomé víry a přesvědčení, které tvoří tvůj svět a tvou realitu. Proto prvním krokem je smazání těchto negativních vír a programů z tvého podvědomí, které poškozují tvůj život.

podvedome-programy

Vytváří nové pozitivní programy

Smazání negativních vír a přesvědčení z podvědomí, které poškozují tvůj život samo o sobě stačit nebude. Je nutné, aby došlo k vytvoření nových pozitivních programů, které ty staré negativní nahradí. Celý proces je nastavený tak, aby se nové pozitivní programy a víry uložily hluboko do tvého povědomí a mohly pozitivně ovlivnit tvůj svět a tvou realitu. S našimi nahrávkami to zvládne opravdu každý – snadno a rychle.

modely-a-vzorce-mysleni-chovani-a-navyky

Vytváří nové modely myšlení, chování a návyky

Náš systém jde ještě o krok hlouběji a to tak, že vytváří nové modely a vzorce myšlení, chování a návyky, které vedou k potřebné změně v dané oblasti života. To vede k jednoduché, přirozené a hlavně trvalé změně. Nezapomeň, že člověk se stává tím co dělá opakovaně. Naše vzorce myšlení, chování a návyky mají svůj původ v podvědomí, proto jde o nejjednodušší a nejrychlejší metodu vůbec. Změna ještě nikdy nebyla tak snadná.

Pin It on Pinterest

Shares