info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

Vše co potřebuješ na jednom místě

Vše co potřebuješ pro změnu svého života najdeš nyní na jednom místě. Je absolutně jedno jakou oblast života řešit, nebo jaký máš problém, s námi to zvládne každý. Vytváříme jednoduché a funkční nástroje pro trvalou změnu tvého života. Stačí si vybrat a pokud ne, kontaktuj nás a můžeme pro tebe extra vytvořit nabídku přímo na míru a to přesně pro tvé potřeby.

koucink-a-terapie

Koučink a terapie

Získej individuální a celostní přístup pro řešení svých problémů. Společně odhalíme příčiny tvých problémů a vytvoříme strategii, která povede k vyřešení tvé situace a to jak jinak než komplexním (celostním) způsobem, aby jsme dosáhli rychlých, efektivních a hlavně trvalých výsledků. Koučink a terapie lze použít na všechny oblasti života od duševního a fyzického zdraví přes vztahy a štěstí až po peníze a kariéru. Můžeš objevit sám sebe, své silné stránky, které ti pomohu nadále rozvíjet, nebo na druhé straně své slabiny, které ti pomohu přijmout. Objev svůj plný potenciál, který tam někde hluboko v tobě dříme. Pomohu najít klíč k vypuštění toho lva, co nosíš hluboko v sobě. Nabízíme možnost celostního individuálního programu, který ti pomůžeme nastavit přímo na míru pro tvé potřeby a pro získání požadovaných výsledků v co nejkratším čase.

online-kurzy

Online kurzy

Všechny naše online kurzy jsou vytvořeny tak, že tě provedou krok za krokem kvalitními a podrobnými videí, kde najdeš techniky, nástroje, postupy a uvědomění, které ti pomohou dosáhnout požadovaných výsledků v co nejkratším čase. A aby bylo dosaženo těchto vynikajících výsledků v co nejkratším čase a hlavně změny byli trvalé, tak jsme do všech našich online kurzů přidali naše speciální nahrávky, kterými jsou programování mysli, podprahové nahrávky, vedené meditace a vizualizace, hypnoterapeutické nahrávky a další nástroje a materiály ke stažení. Všechny naše online kurzy jsou aktuální a neustále se zdokonalují a také jsou neustále aktualizovány a přidávány videa, nahrávky a další obsah, který zajistí tvoji spokojenost a trvalé výsledky. Výběr z naší nabídky online kurzů a začni ještě dnes, protože změna už čeká na tebe.

audionahravky-na-miru

Audionahrávky na míru

Nech si vytvořit nahrávku na míru přímo pro tvé potřeby a řešení tvých problémů. Společně odhalíme programy, víry a přesvědčení ve tvém podvědomí, které poškozují tvůj život, vytváří negativní a sebedestruktivní modely a vzorce myšlení, chování a návyky, které ničí tvůj život. Následně pro tebe vytvoříme koncept nahrávky a její podprahové struktury, dále její sugesce (případně afirmace), frekvence, binaurální tóny a mnoho dalšího. Nastavení správných sugesci vede k vytvoření nových programů, vír a přesvědčení ve tvém podvědomí, které vytváří nové pozitivní modely a vzorce myšlení, chování a návyky pro tvou změnu. Tím dochází k trvalým změnám, které ovlivňují všechny aspekty tvého života – to jak myslíš, jak se cítíš, jak se rozhoduješ a chováš. Jde o nejsnadnější a nejrychlejší cestu ke změně, jelikož „pravidelné pasívní poslouchání“ ti změní život.

Jiri-Capovec-a-Lenka-Heczkova
lenka-heczkova-a-jiri-capovec

Proč si vybrat právě nás?

Neustále rosteme a celoživotně se vzděláváme

Nepřetržitě se vzděláváme a pracujeme na sobě. Dodáváme ty nejaktuálnější informace nástroje, postupy a techniky. Naše práce je součást našeho každodenního života a rádi se v ní neustále vzděláváme.

Děláme to jinak

Máme své vlastní postupy a techniky. Moc dobře víme, že každý člověk je individuální. Jsme si toho plně vědomí, že to, co platí na jednoho, neznamená, že to bude platit i na druhého. Proto s lidmi pracujeme velmi individuálně a intuičně – a to vede k úžasným výsledkům.

Moderní techniky a nástroje

Používáme ty nejrychlejší, nejjednodušší a nejefektivnější techniky. Již žádné pomalé a zdlouhavé techniky. Zažij jednoduchost, rychlost, efektivitu a hlavně trvalé výsledky ve svém životě.

Celostní přístup

Používáme celostní přístup (tělo, mysl a duše) a to nejen pro řešení a léčbu zdravotní problémů. Všechno je se vším propojené a my to moc dobře víme. Proto se zaměřujeme na komplexní řešení problémů a strategie pro trvalou změnu ve všech oblastech života, které jsou spolu velmi úzce propojený.

Vše je podloženo vědou a studiemi

Kvalitní a důvěryhodné informace na jednom místě. Hodně nám záleží na tom, aby všechny informace, články, videa, nástroje, techniky a postupy byly podložený vědou a studiemi. Proto je náš obsah doplněn o relevantní studie a výzkumy, které potvrzují a doplňují náš obsah (články, videa, obrázky, produkty a služby).

Recenze našich klientů

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Tohle mi změnilo život. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to tak, nejen proto, že jsem našla skvělého muže, se kterým dnes žijí, ale protože to úplně změnilo mé myšlení. Od té doby, co jsem to začala poslouchat, jsem si přestala přitahovat emocionálně nedostupné muže a moje sebevědomí se zvýšilo. Mám k sobě úctu, začala jsem si vážit sebe, svého života, jsem vděčná za věcí, lidí i maličkosti v mém životě a jsem si jistá, že tyto nové vlastnosti, které jsem si osvojila, mi pomohly najít mého milovaného muže. Děkuji moc za vše.{
5
nikol-skalova
Nikol Skalová
Vždy mě udivuje, jak jsou naše mysl a tělo tak propojené a jedno bez druhého nefunguje. Poslouchání nahrávek, mi pomohlo přijmout, že mám nemoc, která se nikdy nevyléčí, ale díky jejímu přijetí byla pro mě stále méně závažná. Legrační, co? Když jsem se s tím snažila bojovat, cítila jsem se kvůli tomu špatně, průběh nemoci a příznaky se zhoršily. Když jsem to pustila a uvědomila jsem si, že svou nemoc mám z nějakého důvodu, příznaky začaly polevovat, psychika se zlepšila a moje tělo se začalo po jisté míry uzdravovat. Tohle opravdu funguje.{
5
Jana-Pavlikova
Jana Pavlíková
Funguje to úžasně! Velmi doporučuji tyto nahrávky. Nejlépe mi to fungovalo se sluchátky. Našel jsem si lepší práci, která odpovídá mým dovednostem. Než jsem začal s poslechem, nevěřil jsem ve svůj talent a své schopnosti. Myslel jsem si, že jsem jen obyčejný chlap s magisterským titulem. Ale sugesce se mi zjevně dostaly hluboko do podvědomí, to upravilo mé myšlení a hlavně chování. Musíte však chtít udělat změnu a nebýt u toho jen pasivní. Začněte jednat a vždy se posunete dopředu. Změna bude docela snadná, protože sugesce jsou implementovány ve vašem podvědomí.{
5
Pavel-Koudelka
Pavel Koudelka
Chci vám dostatečně poděkovat. Poslouchám spoustu vašich nahrávek a ovlivnilo to můj život do takové míry, že už nejsem mrzutý, vystrašený, bez sebevědomí, ale konečně se cítím šťastně, mám novou partnerku, práci a můj život se zcela změnil. Mám svou mysl pod kontrolou! Nyní mám 24/7 přístup do svého podvědomí a mohu změnit, co chci. Vše je na mně. Děkuji, že mi pomáháte změnit téměř každou část mé reality. Život je teď mnohem krásnější a to díky vám.{
5
Jan-Matejka
Jan Matějka
Vaší hudbu si pouštím vždy při spánku, vždy mě zbaví stresu a negativního myšlení a rychle usnu. Už dlouhé léta mám problémy s usínáním a tohle je balzám pro tělo i duši. Dokonale mě to uvolní a zrelaxuje. Ráno se mi krásně vstává a to s úsměvem na tváří. Relaxační hudba ve mě vyvolává už od prvních vteřin stav blaženosti a naplňuje mě úžasnou energii. Děkuji za vaši hudbu a vše co děláte pro lidí.{
5
Jana-Holeckova
Jana Holečková
Toto je přesně to, co jsem potřebovala. Nejlepší relaxační hudba, kterou jsem kdy slyšela. Potřebovala jsem rychlé řešení jedné noci poté, co jsem se vrátila z práce po nekonečném stresu a vyčerpání. Nějak jsem našla vaši hudbu a youtube kanál, kde jsem si hned vybrala své oblíbené skladby. Hned mě to uklidnilo a míra stresu se snížila, ale nebylo to úplně ono. Bez sluchátek mi to tak rychle nefungovalo, takže pokud chcete okamžitou úlevu od stresu, použijte sluchátka. Se sluchátky se mi okamžitě ulevilo.{
5
Marketa-Mayerova
Markéta Mayerová

Pin It on Pinterest

Shares