info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

Koučink a terapie

Řekni mi, co chceš a

ukážu ti, jak to získat

JAK PROBÍHÁ TERAPIE SE MNOU?

TERAPIE A PRÁCE S PODVĚDOMÍM

Pomocí terapie pracují s podvědomím klienta. Jdeme opravdu hluboko až se dostaneme do jádra (příčiny) problémů. Následně řešíme vše, co souvisí s problémem i příčinou daného problému. Provedu tě uzdravujícím procesem.

CO VŠE ŘEŠÍ TERAPIE?

Pomocí terapie lze řešit všechny podvědomé bloky, traumata, nepříjemné zážitky a vzpomínky, ale i přesvědčení a víry, které ti řídí a apoškozuji tvůj život. Potlačené emoce jsou nejčastějším problémem, který je potřeba řešit, aby jsi mohl vše uvolnit na povrch a nechat s láskou odejít.

TERAPIE PRACUJE NA VŠECH ÚROVNÍCH

Ano to je jeden z důvodů, proč je velice účinná. Pracuji s klientem na všech úrovních. Na úrovní fyzického těla – to je většinou fyzická bolest, která se může objevit v terapii. Na úrovní mentální a duševní – to znamená práce s emocemi (pocity), podvědomím, myšlenkami a podobně.

TERAPIE JAKO POCHOPENÍ A PŘIJETÍ SVÉHO PROBLÉMU

Jako průvodce tě provedu v terapii až k příčině a společně ji odstraníme. Dojde k hlubokému pochopení tvého problému ať je jakéhokoliv rázu. Pochopíš proč a kdy vznikl, dojde k přijetí celé situace a taky dojde k silnému pochopení proč si tuto zkušenost ve svém životě potřeboval a co ti měla předat, nebo tě naučit.

PROPOJENÍ A KOMBINACE NEJNOVĚJŠÍCH TECHNIK ZKUŠENOSTI A POSTUPU

Moje terapie je velice účinná, efektivní a rychlá z důvodu propojení a kombinace nejnovějších technik a postupů. Ke všemu ještě přidávám moje zkušenosti a postupy, proto doporučuji terapii propojit s koučinkem, aby výsledek byl rychlý a hlavně měl trvalé účinky na tvůj život.

JAK PROBÍHÁ KOUČINK SE MNOU?

CO TI PŘINESE KOUČINK?

Pomocí koučinku můžeš objevit sám sebe, svoje životní poslání, smysl života, to kdo jsi, kým chceš být a co chceš dělat. Objevíš v sobě skrytý potenciál a naučíš se ho využít naplno. Ukážu ti a naučím tě používat velmi efektivní a rychlé techniky a nástroje pro tvou změnu života a to trvalou.

CO ZÍSKÁŠ KOUČINKEM?

Získáš nejnovější techniky a nástroje pro pochopení sebe, naučím tě používat nástroje, kterými si můžeš vytvořit a žít život svých snů. Už nebudeš v životě stagnovat, tvůj život bude jeden velký růst a získáš nové zkušenosti a informace. Už nemusíš platit za ryby, protože já tě je naučím chytat a tím ti ušetřím velké množství finančních prostředků a času.

KOUČINK A ZDRAVÍ

Pomocí terapie odstraňují příčiny tvých zdravotních problémů, ale i jiných příčin ve všech dalších oblastech života. V koučinku tě naučím efektivní a rychlé techniky, jak rozpouštět nádory a uzdravit jakoukoliv nemoc. Uzdravíš své tělo na všech úrovních tělo, mysl i duše. Dokážeš regenerovat své tělo a buňky – ukážu a naučím tě, jak na to.

JAK PROBÍHÁ KOUČINK?

V první řádě musíme zjistit, co děláš ve svém životě špatně, protože někde nastal problém a společně ho můžeme najít. Následně je potřeba změnit svůj životní styl a přizpůsobit ho změně, kterou chceš ve svém životě udělat. Naučím tě, jak pracovat se svou myslí, emocemi, jak změnit své návyky, víry a podvědomé přesvědčení a mnoho dalšího.

PROPOJENÍ KOUČINKU A CELOSTNÍ PŘÍSTUP

Propojují mnoho a mnoho technik a nástrojů se svými zkušenostmi tak, aby výsledky byli efektivní, rychlé a změny byly trvalé.

Ceník služeb – koučink a terapie

terapie-jiri-capovec

Terapie

Samotná terapie je vhodná pouze pro absolventy koučinku, nebo v kombinaci s koučovacím programem. Jednoduše řečeno, pro všechny ty, kdo už si prošli koučinkem a umí pracovat a využívat nástroje, techniky a postupy, které se učíme v koučinku. Pokud by jsi absolvoval samotnou terapii bez koučinku nedosáhneš nikdy trvalých výsledků, ale jen chvilkového zlepšení. Toto může to být způsobeno mnoho různými faktory. Nejčastější faktor, který člověka vrací zpět a proto zažívá jen chvilkovou úlevu je, že neumí správně pracovat s negativními myšlenkami a emocemi, pochybnostmi, strachem, domněnkami a podobně, které ho vrací zpět do stavu před terapií. V ojedinělých případech lze použít samotnou terapií, pro řešení různých traumat a emoční bolesti z minulosti, jako je například, šikana, zneužívání, znásilnění a podobně.

koučink-jiri-capovec

Koučink

Koučink je ideální formou, jak se naučit využívat rychlé a efektivní nástroje, postupy a techniky, díky kterých můžeš zvládat své problémy a překážky. Je to snadná a rychlá cesta, jak dosáhnout svých snů a cílů. Místo toho, aby jsi musel neustále docházet na terapie, naučím tě, jak pomoci sám sobě bez nutnosti návštěvy a pomoci terapeuta. Ušetřím ti tak čas, úsilí i peníze. Už si nemusíš chodit neustále kupovat další a další ryby, protože já tě je naučím chytat. Koučink je vhodný pro každého, kdo se chce v životě pousnout dále. Lze jej využít na všechny oblasti života od zdraví přes vztahy a štěstí až po peníze a kariéru. Pomocí koučinku lze také objevit sám sebe, své silné stránky, které tě naučím rozvíjet i slabé stránky, které tě naučím zase přijmout. Naučím tě jak ovládnout svou mysl, aby jsi mohl ovládnout svůj život.

celostni-koucink-jiri-capovec

Celostní individuální program

Nejlepší volba pro řešení různých problémů od zdraví přes vztahy a osobní život až po peníze a kariéru. Vše spolu nastavíme na míru pro tvé individuální potřeby a najdeme vhodné řešení, které ti pomůže od A do Z vyřešit tvé problémy a vše, co s tím souvisí. Tato nabídka obsahuje nejen samotný koučink a terapií, ale v případě potřeby i doplňkové služby a produkty, jako naše online kurzy, vedené meditace a řízené vizualizace, materiály ke stažení, podprahové nahrávky a programování mysli, případně vytvoření nahrávek na míru. Jde o individuální a celostní přístup pro vyřešení tvých problémů a starostí ať jsou jakékoliv. Cena a délka celostního programu je velmi individuální a záleží na mnoha faktorech, proto prvně potřebují vědět základní informace o tvé situace, kterou chceš vyřešit.

Recenze našich klientů

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Před nějakou dobou jsem náhodou narazila na web Cesta Relaxace, který mě oslovil nejen kvůli krásnému zpracování, ale především, díky úžasným článkům. V tu dobu jsem řešila spoustu důležitých rozhodnutí a kvůli tlaku, který na mě byl, se na mě projevilo OCD (obsedantně-kompulzivní porucha), kterými trpím od maličká. Právě z toho důvodu jsem se rozhodla zakoupit terapii a koučink, které vedl pan Jiří Čapovec, který na mě hned udělal skvělý první dojem. Bylo vidět, že mu skutečně záleží na tom, o čem jsme se spolu bavili a skvěle mi vysvětlil jak mysl funguje. Pracovali jsme na zvládání myšlenek a poslouchání pocitů, což pro mě byla asi nejnáročnější část celé terapie, ale díky citlivému přístupu pana Čapovce, jsme se dopracovali k výsledkům. Pro mě skvělé bylo i to, že sezení byla online, díky čemuž byla i časově flexibilní.{
5
Natalie-Sikolova
Natálie Šikolová
Na Jirku jsem se obrátila s periodickými depresemi, se kterými se léčím jíž více jak 17 let, prakticky od dětství. Nechci ale brát celý život léky, proto jsem začala koučink a terapii. Je vidět, že Jirka opravu rozumí své práci. Prošel se mnou mnoho metod, které mi pomáhají nejen v léčbě s depresí, ale i mít více energie v běžném životě. Jelikož meditace se mi zatím moc nedaří, Jirka mi ukázal mnoho dalších možností od držení těla, po kostku ledu a mnoho dalšího. Pochopila jsem, že bez každodenní práci na sobě to nepůjde, Jirka hraje roli Terapeuta, ukáže nám cestu jak a na cestě nás podpoří, ale to zda budeme jeho metody aplikovat, a budeme na sobě chtít makat, už je na nás, bez toho se ale nikdy nevyléčíme. Naučila jsem se jak pracovat se svým strachem a úzkostmi, jak zpracovávat traumata a křivdy z minulosti, jak se správně stravovat, a věřím, že se toho ještě spoustu naučím.{
5
Simona-Dubnova
Simona Dubnová
A zase to přišlo! Totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná jsem skončila v nemocnici. Poté následovala i finanční krize a já potřetí stála před otázkou: Jak dál? Bylo mi jasné, že musím začít u sebe, ale v tu chvíli jsem vůbec nevěděla, jak na to a hlavně jsem neměla sílu. Jako na zavolanou jsem objevila stránky Cesta relaxace a objednala si osobní koučink a terapii. Bylo až neskutečné, kam jsem se v terapii dostala a jak moc mě situace v dětství ovlivnily v současném životě. Nepříjemné zážitky, vzpomínky a traumata jsme s Jirkou začali postupně řešit pomocí různých technik a já se dostávala do stále většího klidu, zlepšily se i mé zdravotní problémy a některé věci se začaly řešit v podstatě beze mne. Samozřejmě, že to nebylo ze dne na den, ale postupně se učím pracovat se svou myslí a staré návyky měním za nové – pozitivní. Cítím se teď veselejší, šťastnější a hlavně zdravější. Jirko, děkuji moc za super restart.{
5
Blanka-Filikarova
Blanka Filikarová
Jirka je opravdu profesionál ve svém oboru a to s velkým přesahem do mnoha dalších odvětví. Ukázal mi více než jeden způsob, jak vyřešit moje problémy. Vždy mě poslouchá a poukazuje na věci, které si ani neuvědomují, že se dějí v mém vlastním životě. Vždy mě kontroluje, aby se ujistil, že mám zdroje, které potřebují. Mám pocit, že jsem touto metodou koučinku s terapií dosáhla většího pokroku, než jsem udělala kdy dříve. Výborně se s ním komunikuje a dokáže vše velice jednoduše a hravě vysvětlit. Absolvovala jsem zatím jen několik sezení a je přede mnou ještě spousta práce, ale už teď se díky jeho schopnostem cítím silnější a dokážu se vyrovnat se stresem, svými pocity i negativními myšlenkami.{
5
Tereza-Jelinkova
Tereza Jelínková
Už po prvním sezení jsme s Jiřím identifikovali kořeny mých problémů. Nejvíc se mi na spolupráci s ním líbí to, že na rozdíl od jiných terapeutů mě vyzývá, abych začala u sebe (změnila samu sebe) a naučila se používat nástroje v běžném životě, které mi pomohou zlepšit kvalitu života. Po každém sezení mám úžasné nástroje, které fungují 100% a pomáhají mi na mé cestě k vyřešení mých problémů. Pracujeme na technikách, které mi pomáhají řešit problémy se stresem, úzkostí i depresemi, což je něco, co jsem u minulých terapeutů nezažila. Nemůžu se dočkat dalšího společného sezení a těch změn, které na mě čekají. Musím ocenit jeho neuvěřitelnou znalost v oblasti mentálního a duševního zdraví. Dozvěděla jsem se informace a možnosti, které mi nikdo nikdy neřekl, ale především jak bezpečné pracovat na vysazení silných antidepresiv.{
5
Veronika-Kolarova
Veronika Kolářová
Po několika marných zkušenostech s terapeuty mohu jen říci, že bych si přála, abych našla Jiřího Čapovce dříve! Během 10 let jsem viděla několik terapeutů, psychologů a psychiatrů, kteří se zabývali problémy týkajících se úzkosti, deprese a stresu. S neustále neuspokojivými výsledky jsem byla nesmírně skeptická ohledně návštěvy jiného terapeuta. V zásadě jsem byla naprosto pesimistická ohledně možnosti být zase šťastná. Nakonec se můj skepticismus ukázal jako neopodstatněný. Jiří mi opravdu pomohl objasnit a formulovat původ hluboce zakořeněných vzorců negativního a sebepoškozujícího myšlení, které se ukázalo jako zásadní, protože mu umožnili se mnou spolupracovat na vývoji praktických strategií pro jejich vyřešení. Tento proces vedl k tomu, že jsem se v práci cítila mnohem lépe, vybudovala jsem si sebevědomí, abych se úspěšně ucházela o novou práci (což by bylo nepředstavitelné, než jsem zahájila koučink a terapii) a učinila důležité kroky ve svém vztahu se svým partnerem. Dnes se cítím lépe, opět prožívám radost a mám vnitřní motivaci, získala jsem zpět své sebevědomí a hlavně konečně mám svou vysněnou práci. Koneckonců i ve vztahu s partnerem jsem udělala také velký pokrok.{
5
Nikol-Kucerova
Nikol Kučerová
Terapiu a koucink som sa rozhodla vyskusat, pretoze som mala pocit, ze nemam kontrolu nad mnohymi aspektami mojho zivota. Pomohlo mi to lokalizovat problem, naucila som sa techniky, ktore mi pomozu spracovat a zbavit sa nechcenych zatazi a vytvorit zivot, aky si zelam. Jiri bol velmi napomocny, vyborne sa s nim spolupracuje, je profesionalny a zaroven ludsky. Je citelne, ze mu na jeho klientoch zalezi, chce im pomoct a vie ako im svoje vedomosti podat zrozumitelnou cestou. Urcite odporucam, nemate co stratit, ale mozete vela ziskat.
{
5
Ivica-Gazdowitch
Ivica Gazdowitch
Na začátku bych chtěl říct z jakým problémem jsem se obrátil na Jirku. Měl jsem dlouhodobý stres, který se začal projevovat špatným spaním, větší únavou a zhoršení nálad, což se mi nikdy dřív nestalo. Vždy jsem byl pozitivní člověk a najednou se vše obrátilo. Zhruba deset dní jsem prodělal deprese, z kterých se vyklubaly nesmyslné myšlenky, na který jsem emočně začal reagovat a začalo se to objevovat čím dál častěji a ve mně se vytvářeli negativní scénáře, se kterýma jsem se začal ztotožňovat. Ihned jsem kontaktoval nějaký odborníky, ale jejich metody a rady nefungovaly a ani nedávaly smysl. Proto jsem začal hledat na internetu lepší pomoc od takových problémů. Narazil jsem na stránku cesta relaxace a okamžitě jsem zareagoval na velmi pozitivní články a hned jsem se ozval o pomoc. Okamžitě se mi dostavilo pár užitečných rad a začal konečně progres. Byl jsem velmi příjemně překvapený na to, jaký má Jirka přehled o tom, co se mi stalo. Z čeho se to stalo. Proč se to děje. Po první lekci koučinku jsem se okamžitě zaměřil na svoji cestu za snem a hned jsem začal cítit zlepšení ve všech směrech. Věděl jsem, že tohle nebude hned a proto jsem byl vytrvalý. Další hodina koučinku mi přinesla další rozvoj. Během pár dní jsem začal mít opět chuť do života. A co lepší? Ještě mnohem více než předtím, protože už vím, jak na sobě pracovat a jak se zlepšovat. Vím, že díky tomu, že jsem se obrátil na správného člověka se z toho 100% brzy dostanu a budu mít lepší život než dřív o minimálně 200%.{
5
Tomas-Drahorad
Tomáš Drahorád
Léta jsem trpěl častými záchvaty paniky a úzkostnými stavy. Šel jsem k několika terapeutům, kteří mi ve skutečnosti nedali nástroje pro zvládání mých stavů, nebo mě nevedli způsobem, který by byl správný pro mě a mé potřeby. Moje mamka mě přesvědčila, abych vyzkoušel místního psychologa, který mi nakonec velmi pomohl. Můj psycholog mě seznámil s Jirkou i jeho prací a to ovlivnilo můj život na tak hlubokých úrovních, jak to jen je možné. Moje úzkostné stavy a záchvaty paniky se neustále zlepšují, zvládám své nálady a emoce mnohem efektivněji a naučil jsem se zjednodušovat si život místo toho, abych vše tak komplikoval. Vaše nahrávky jsou absolutně to nejlepší, co mě za dlouhou dobu potkalo.{
5
David-Konecny
David Konečný

KDO JE JIŘÍ ČAPOVEC?

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

Neustále se rozvíjí, pracuje na sobě, vzdělává se a neustále roste. Osobní rozvoj se stal jeho životním stylem. Věří, že každý na této planetě může mít, být a dělat cokoliv jen chce, ale musí se proto rozhodnout a jít do akce. A proto je zde, aby ti pomohl splnit ty největší celoživotní sny a cíle. Ukáže ti klíč, který vede k uzdravení tvého života a to ve všech různých oblastech tvého života.

Učí se a vzdělává se od těch nejlepších mentorů na celém světě. Pokud chce být v něčem nejlepší, tak se musí učit od těch nejlepších na světě.

kouc-jiri-capovec

KOUČINK A TERAPIE NENÍ VHODNÝ PRO VŠECHNY

Koučink a terapie není vhodný pro všechny, protože ne každý je schopný dělat změny ve svém životě a čelit své temnotě. Pro koho tedy naše služby nejsou určeny?

PRO VŠECHNY, KDO NEJSOU SCHOPNI NA SOBĚ PRACOVAT

Pokud nejsi schopný na sobě pracovat, tak ani nemá cenu nějakou terapii, koučink, nebo životní změnu řešit. Pokud chceš změnit svůj život, tak musíš jít do akce musíš na sobě tvrdě pracovat a výsledky přijdou. Pamatuj vědět nestačí musíš konat.

PRO VŠECHNY KDO ČEKAJÍ, ŽE TU ZMĚNU UDĚLÁME ZA NĚJ

Nikdy nic nemůžu ani neudělám za tebe, tak to prostě nefunguje. Musíš převzít 100% zodpovědnost za svůj život. Všechny problémy, situace, nemoci… jsou tvojí tvorbou a jedině ty sám je můžeš změnit. Já můžu být tvým průvodcem. Provedu tě uzdravením tvého života na všech úrovních a ve všech oblastech života. Ukážu ti dveře klidně ti je i otevřu, ale projít už musíš jedině ty sám.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ HLEDAJÍ VÝMLUVY A DŮVOD PROČ NĚCO NEJDE A NEFUNGUJE

Pokud hledáš důvody a výmluvy proč něco nejde a nefunguje, tak nikdy nebudeš moct změnit svůj život. Nezapomeň, kdo chce hledá důvody a kdo nechce hledá výmluvy.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ NEJSOU SCHOPNÍ ČELIT SVÉMU STRACHU A TEMNOTĚ, KTERÁ JIM BRÁNÍ VE ŠTĚSTÍ

Bojíš se svého vnitřku svých strachů a démonů v sobě? Věř, že pokud nejsi ochotný projít temnotou v sobě, tak nikdy nemůžeš poznat světlo, které se v tobě ukrývá.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNU HNED

Čekáš změnu hned lusknutím prstů? Tak v tom případě tyto služby nejsou pro tebe. Neexistuje žádný nástroj, technika, ani nikdo, kdo ti dokáže pomocí ihned. Každá změna sebou nese určitý čas, na pochopení, přijetí, řešení a změnu situace.

Jak pracuji s klienty

Jiri-Capovec-mentor

Celostní přístup

Pracují vždy na všech úrovních, to znamená tělo, mysl a duše, aby změny byly rychlé, efektivní a hlavně trvalé. Celostní přístup je velmi důležitý, protože všechny životní oblasti jsou mezi sebou úzce propojené. Jednoduše vše se vším souvisí. Pomůžu ti změnit způsob tvého myšlení a chování, tvé podvědomé přesvědčení a víry, tvé návyky a celý tvůj životní styl.

A zároveň volím velmi individuální přístup ke klientům, protože vím, že každý člověk je jiný, Každé tělo i mysl funguje jinak a každý máme jiné potřeby, jiné možnosti, uvědomění, víry a přesvědčení i návyky, Proto s každým pracují trochu jiným způsobem a volím i jiné metody, aby dosáhl co nejlepší výsledků v co nejkratším čase a hlavně, aby změny byly trvalé.

Můj osobní individuální a celostní přístup

Používám spousty technik, metod, postupů a nástrojů, které různě kombinuji. Mám mnoho svých vylepšených i nových technik a postupů, které se velice osvědčily v praxi a mimo jiné jsou předmětem různých studií, které prokazují jejich výsledky a to nejen v oblasti duševního zdraví. Mnoho mých postupů se používá při léčbě duševních poruch, jako jsou například deprese a úzkosti, protože zvyšují účinnost samotné léčby a také rychlost rekonvalescence.

Důležitý je opět celostní přístup a pohled na komplexní řešení problémů, včetně řešení příčin, spouštěčů, změny podvědomých programů, vír a přesvěcení, úpravu modelu a vzorců myšlení, chování a změnu návyků. Samozřejmě nesmíme zapomenout na komplexní změnu životního stylu a hlavně stravování.

Ve své praxi používám: celostní medicínu a přístup, funkční medicínu, psychosomatiku, epigenetiku, psychologii, neurovědy a práci s podvědomím, kvantové techniky a terapie, šamanské techniky a postupy, NLP (neurolingvistické programování), hypnoterapeutické techniky a metody, techniky a metody z tradiční čínské a východní medicíny, a mnoho dalšího plus svoje zkušenosti poznatky, techniky a postupy. V každém z nás dřímá lev a klíč k jeho vypuštění je v nás samotných a já ti ukážu cestu, jak tento klíč najít a vypustit toho lva v sobě.

Jiri-Capovec-kouc-a-terapeut
Online-koucink a-terapie-s-Jirim-Capovcem

Pracuji online

Všechny služby (koučink i terapie) jsou online, to znamená přes telefon a pro zahraniční klienty používáme zabezpečenou aplikaci Signal. Messenger, WhatsApp, Skype ani jinou online aplikací nepoužíváme z důvodů bezpečnosti a ochrany soukromý, jelikož nevyhovují těmto požadavkům.

Není potřeba, aby někdo někam dojížděl. Chci ušetřit čas tobě i sobě. Vše zvládneme hravě po telefonu, přes aplikaci Signal za pomocí sluchátek. Terapii a koučink máš z pohodlí svého domova tam, kde se cítíš nejlépe.

Opravdu není žádná možnost živého koučinku ani terapie, jelikož jsme velice často na cestách i v zahraničí.

 

CHCEŠ PORADIT? MÁŠ DOTAZ? NEVÁHEJ A KONTAKTUJ NÁS

Pin It on Pinterest

Shares