info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

RELAXAČNÍ A MEDITAČNÍ HUDBA

Relax pro tvé uši

i tvou duši

Zlepši svou duševní pohodu za pouhý týden

Meditační a relaxační hudba má velmi silné a různorodé účinky na tělo i mysl, ovlivňuje dýchání i srdeční frekvenci, spouští uvolňování hormonů, které posilují naši duševní pohodu, eliminuje stres, stimuluje a posiluje imunitní systém a posiluje kognitivní a emoční centra mozku.

Jak vidíš, meditační a relaxační hudba je mocný nástroj, který podporuje duševní i fyzickou pohodu.

Ale proč zrovna naše hudba?

Protože do ní zahrnujeme specifické zvukové frekvence a prvky, které zesilují její účinky.

Mezi tyto prvky patří například solfeggio frekvence, binaurální rytmy a ladění hudby na frekvenci 432 Hz.

Pojďme si vysvětlit, jak jsou tyto prvky propojeny s naší relaxační hudbou a jaký mají význam:

Solfeggio frekvence

Solfeggio frekvence jsou specifické tóny, které byly po staletí používány v posvátné hudbě a zpěvech. Tyto frekvence mají údajně léčivé vlastnosti a mohou hluboce ovlivnit mysl a tělo posluchače.

Dnes už víme, že je to pravda, protože to prokazuje věda. Existuje mnoho studií a výzkumů, které potvrzují různé zdravotní účinky na naši mysl i tělo.

 • Klíčové frekvence: Mezi nejčastěji používané solfeggio frekvence patří 396 Hz (osvobození od pocitů viny a strachu), 417 Hz (usnadnění změny), 528 Hz (transformace a oprava DNA), 639 Hz (propojení vztahů), 741 Hz (probuzení intuice) a 852 Hz (prohloubení duchovního vnímání). Tyto frekvence jsou často začleněny do relaxační hudby, aby posílily její léčivé účinky a samotný záměr hudby.

Každá solfeggio frekvence má své vlastní unikátní účinky, které pozitivně ovlivňují tvou mysl a tělo jiným způsobem.

Chceš-li se dozvědět více o tom, jak jednotlivé solfeggio frekvence fungují a jak je můžeš využít ve své praxi, přečti si náš podrobný článek solfeggio frekvence.

Binaurální rytmy

Binaurální rytmy jsou zvukové vlny, které vznikají, když jsou do každého ucha přehrávány dva tóny s mírně odlišnou frekvencí. Mozek tyto rozdílné frekvence spojuje a vytváří třetí, binaurální rytmus.

 • Vliv na mozek: Binaurální rytmy mění mozkové vlny a navozují různé stavy vědomí, jako je hluboká relaxace, meditace nebo zlepšují a prohlubují koncentraci a spánek. Tyto rytmy často začleňujeme do naší relaxační hudby, aby našim posluchačům pomohly dosáhnout těchto stavů.

Pro dosažení požadovaných stavů je zapotřebí vždy poslouchat hudbu za pomoci kvalitních sluchátek.

Pokud se chceš dozvědět více o tom, jak binaurální rytmy fungují a jak je můžeš využít ve své praxi, přečti si náš podrobný článek na téma binaurální rytmy.

Frekvence 432 Hz

Hudba laděná na frekvenci 432 Hz je považována za přirozenější a harmonizující pro lidské tělo a mysl než standardní ladění na 440 Hz. Poslech hudby naladěné na 432 Hz tě naplní pocitem klidu a pohody, protože 432 Hz je harmonická frekvence s intonací přírody.

 • Přirozené rezonance: Frekvence 432 Hz je vnímána jako více harmonická s přirozenými vibracemi planety Země a lidského těla. Poslech hudby laděné na tuto frekvenci navozuje mnohem větší a hlubší pocit klidu, míru a pohody. Proto tuto frekvenci často využíváme v naší meditační hudbě pro její uklidňující a harmonizující účinky.

Pokud v naší meditační hudbě nejsou zakomponovány žádné solfeggio frekvence, je hudba vždy tvořena ve frekvenci 432 Hz.

Pro více informací o výhodách a účincích frekvence 432 Hz si přečti náš podrobný článek na téma frekvence 432 Hz.

   

  dusevni-pohoda

  Zlepši svou duševní pohodu a celý svůj život

  83 % našich posluchačů zaznamenalo pozitivní dopad na jejich stres, depresi a úzkost. Jednoduše se cítí lépe a hlavně jsou šťastnější v životě, a to díky naší relaxační a meditační hudbě.

  Kvalitni-spanek

  Lepší a kvalitnější spánek a snadnější usnutí

  9 z 10 našich posluchačů zaznamenalo zlepšení kvality spánku při poslechu naší relaxační a meditační hudby. Nejenže se zlepšila kvalita spánku, ale také jim naše hudba pomáhá lépe a rychleji usnout.
  energie-vitalni-rano

  Více energie a vitality každé ráno

  87 % našich posluchačů uvádí, že se každé ráno pravidelně probouzejí odpočatí a připravení čelit výzvám dalšího dne. Také dokážou lépe zvládat a čelit stresu a stresovým situacím. A to vše díky poslechu naší relaxační a meditační hudby.

  Využij maximální potenciál audio-nástrojů

  Jde o velmi nápomocné nástroje, které mají blahodárné účinky na tvé tělo i mysl.

  Proto používáme solfeggio frekvence, binaurální rytmy i frekvence 432 Hz při našich terapiích a meditacích.

  S jejich pomocí tvoříme naše relaxační a meditační skladby a speciální nahrávky, které přeprogramují tvé podvědomí a mění tvé vnímání pro dosažení konkrétních cílů dle záměru nahrávky.

  Připoj se do našeho členství, které dnes funguje i jako mobilní aplikace, kde mimochodem můžeš poslouchat všechny naše relaxační a meditační skladby a neustále tvoříme a přidáváme další. Můžeš si také užít solfeggio frekvence, různé binaurální rytmy, nahrávky a vedené meditace bez reklam, kdykoliv a kdekoliv.

  Kvalitní nekomprimovaný (bezztrátový) formát WAV pro všechny naše audiosoubory s tím, že si můžeš pohodlně zamknout obrazovku a poslouchat plynule a bez reklam. To jsou všechny výhody oproti poslechu na YouTube.

  K dispozici jsou veškeré naše audio nástroje, které jsme kdy vytvořili nebo vytvoříme, na jednom místě.

  Připoj se do našeho členství a stáhni si nás v aplikaci.

  relaxacni-a-meditacni-hudba

  Relaxační a meditační hudba

  Naše relaxační a meditační hudba je skvělý relax pro tvé uši i tvou duši. Meditační a relaxační hudba má velmi silné a různorodé účinky na tělo i mysl, ovlivňuje dýchání i srdeční frekvenci, spouští uvolňování hormonů, které posilují naši duševní pohodu, stimuluje a posiluje imunitní systém a posiluje kognitivní a emoční centra mozku. Vše je podloženo vědou.

  Zbavuje stresu a zklidňuje mysl

  Pomáhá na deprese a úzkosti

  Zlepšuje kvalitu spánku a pomáhá usnout

  Pomáhá tělu se uvolnit

  Snižuje krevní tlak

  Recenze našich klientů

  Tyto recenze nejsou ověřené fakturou, jelikož jde o naše posluchače z našeho YouTube kanálu Cesta Relaxace.

  Vaše hudba je táááák uklidňující. Okamžitě cítím rozdíl. Když jsem ve stresu nebo trpím bolestmi hlavy, obrátím se na poslech vaší relaxační a meditační hudby, která mě hned zbaví stresu a uklidní. Naštěstí poslouchám méně a méně, protože to funguje dlouhodobě, takže jsem ve stresu docela zřídka. Je až neuvěřitelné, jak moc mi vaše hudba dala a kam mě posunula. Děkuji za vše a mohu jedině doporučit.{
  5
  Sarka-Moravcova
  Šárka Moravcová
  Vaší hudbu si pouštím vždy při spánku, vždy mě zbaví stresu a negativního myšlení a rychle usnu. Už dlouhé léta mám problémy s usínáním a tohle je balzám pro tělo i duši. Dokonale mě to uvolní a zrelaxuje. Ráno se mi krásně vstává a to s úsměvem na tváří. Relaxační hudba ve mě vyvolává už od prvních vteřin stav blaženosti a naplňuje mě úžasnou energii. Děkuji za vaši hudbu a vše co děláte pro lidí.{
  5
  Jana-Holeckova
  Jana Holečková
  Toto je přesně to, co jsem potřebovala. Nejlepší relaxační hudba, kterou jsem kdy slyšela. Potřebovala jsem rychlé řešení jedné noci poté, co jsem se vrátila z práce po nekonečném stresu a vyčerpání. Nějak jsem našla vaši hudbu a youtube kanál, kde jsem si hned vybrala své oblíbené skladby. Hned mě to uklidnilo a míra stresu se snížila, ale nebylo to úplně ono. Bez sluchátek mi to tak rychle nefungovalo, takže pokud chcete okamžitou úlevu od stresu, použijte sluchátka. Se sluchátky se mi okamžitě ulevilo.{
  5
  Marketa-Mayerova
  Markéta Mayerová

  Získej relaxační a meditační skladby bez členství

  Není naše členství pro tebe? Nevadí, získej přístup ke stažení našich relaxačních a meditačních skladeb a dalších vybraných audio-nástrojů.

  Nenech si ujít příležitost získat přístup ke stažení veškerých našich relaxačních a meditačních skladeb, které jsme kdy vytvořili, a vybraných skladeb, které teprve vytvoříme.

  Kromě toho ti nabízíme jako bonus:

  • Vybrané vedené meditace
  • Vybrané afirmační nahrávky
  • Vybrané podprahové nahrávky
  • Vybrané programování mysli

  Užij si všechny tyto skvělé nástroje pro zlepšení tvé duševní pohody, lepšího soustředění, zlepšení kvality spánku a mnoho dalších výhod s naší hudbou a vybranými nahrávkami.

  Pojďme se podrobně podívat na to, co na tebe čeká!

  relaxacni-hudba

  Co vše získáš?

  Součástí celého balíčku jsou všechny naše relaxační a meditační skladby, ale také některé naše řízené meditace, programování mysli, podprahové a afirmační nahrávky. Mezi relaxačními a meditačními skladbami najdeš šamanské bubny, nádherné melodie, zvuky přírody, déšť, bouřku, zvuky moře a oceánu, delfíny a kosatky, zpěv ptáků, piano, handpan, kalimbu, tibetské mísy, vodopády a zvuky tekoucí vody a mnoho dalšího. Najdeš zde také léčivé frekvence, které zbavují stresu a regenerují tělo. Většina skladeb je v harmonické frekvenci 432 Hz a další jsou v různých léčivých a harmonických solfeggio frekvencích dle záměru samotné skladby.

  Co vše získáš:

  • 4 řízené meditace (na stres, pro hluboké odpuštění, pro dosažení snů a cílů a jako bonus ranní meditace a ranní booster pozitivní energie na každý den)
  • 2 afirmační nahrávky (na zdraví – detox a peníze)
  • 1 programování mysli (na zlepšení zraku a oči)
  • 2 podprahové nahrávky (na stres a peníze)
  • 24 relaxačních a meditačních skladeb
  • Celkem získáš 29 audio skladeb a další budeme v průběhu přidávat , kdy ti vždy pošleme upozornění na email na novou skladbu a ty si ji můžeš stáhnout.
  • POZOR v ceně nejsou zahrnuty tyto dvě podprahové nahrávky – (Zdraví afirmace (podprahová nahrávka) relaxační a meditační hudba 528 hz (regenerace a uzdravení) a (Čakry podprahová nahrávka 639 HZ srdeční čakra afirmace aktivace harmonizace léčení (lepší vztahy)) – Obě nahrávky je potřeba zakoupit zvlášť.

  Malá ochutnávka naší meditační a relaxační hudby

  Relaxační hudba na spaní i pro uvolnění stresu s deštěm

  Užij si naši relaxační hudbu na spaní i pro uvolnění stresu s deštěm. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout hlubokého uvolnění a snížení stresu. Jemné melodie spolu s uklidňujícími zvuky deště tě zanesou do světa klidu a harmonie. Ideální pro meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při náročném dni. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a dopřej si zasloužený odpočinek a regeneraci.

  Relaxační hudba se šamanskými bubny

  Využij naši relaxační hudbu se šamanskými bubny. Tato hudba je speciálně vytvořena, aby ti pomohla dosáhnout hlubokého uvolnění a vnitřního klidu. Rytmické zvuky šamanských bubnů tě přenesou do stavu meditace a harmonie, kde můžeš najít úlevu od stresu a napětí. Ideální pro meditaci, relaxaci nebo jako podkres pro tvůj vnitřní, očistný nebo relaxační rituál. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a objev sílu šamanských bubnů.

  Relaxační hudba pro hluboký a klidný spánek

  Užij si naši relaxační hudby pro hluboký a klidný spánek. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout maximálního uvolnění a snadného usínání. Jemné a uklidňující melodie tě zanesou do světa klidu a harmonie, což ti umožní probudit se svěží a odpočatý. Ideální pro večerní relaxaci, meditaci před spaním nebo jako podkres pro zlepšení kvality tvého spánku. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a dopřej si zasloužený odpočinek.

  Meditační hudba pro uvolnění stresu

  Užij si naši meditační hudby pro uvolnění stresu. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout hluboké relaxace a snížení stresu. Uklidňující melodie tě přenesou do stavu klidu a harmonie, kde můžeš najít úlevu od napětí a starostí. Ideální pro meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při náročném dni. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a dopřej si zasloužený odpočinek.

  Relaxační podprahová nahrávka pro uvolnění stresu

  Využij naši relaxační podprahovou nahrávku pro uvolnění stresu. Tato nahrávka je navržena tak, aby ti pomohla dosáhnout hlubokého uvolnění a snížení stresu. Jemné, uklidňující tóny spolu s podprahovými zprávami tě přenesou do stavu klidu a harmonie. Ideální pro meditaci, relaxaci nebo jako pomocník při náročném dni. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a dopřej si zasloužený odpočinek a regeneraci.

  Meditační a relaxační hudba na spaní se zvuky přírody

  Užij si naši meditační a relaxační hudbu na spaní se zvuky přírody. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout hluboké relaxace, snížení stresu a klidného spánku. Ideální pro meditaci, relaxaci před spaním, nebo jen jako příjemné pozadí pro váš odpočinek. Dopřej si zasloužený odpočinek a regeneraci.

  Relaxační a meditační hudba (handpan)

  Užij si naši relaxační a meditační hudbu s handpanem. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout hluboké relaxace a vnitřního klidu. Zvuky handpanu vytvářejí jemné a harmonické melodie, které tě přenesou do stavu pohody a uvolnění. Ideální pro meditaci, relaxaci nebo jako uklidňující podkres pro tvůj den. Užij si tuto jedinečnou hudební zkušenost a dopřej si chvíle odpočinku a regenerace.

  Meditační a relaxační hudba pro hlubokou regeneraci

  Užij si naplno naši meditační a relaxační hudbu pro hlubokou regeneraci. Tato hudba je speciálně navržena, aby ti pomohla dosáhnout maximálního uvolnění, snížení stresu a obnovy energie. Ponoř se do uklidňujících tónů 528 Hz a binaurálních rytmů, které podpoří tvou regeneraci a přinesou pocit klidu a harmonie.

  Pin It on Pinterest

  Shares