info@cestarelaxace.cz

+420 739 598 094

Jiri-Capovec-a-Lenka-Heczkova

Zakladatele projektu Relaxhudba

Jiří Čapovec a Lenka Heczková jakožto partneři v osobním životě i podnikání vytvořili projekt Relaxhudba na pomoc všem, kdo chtějí zlepšit svůj život. Projekt slouží nejen na podporu duševního zdraví, ale také v dalších různých oblastech života. Přinášíme průlomové nástroje, které ti pomohou dosáhnout tvých snů a cílů.

Mimo to jsou také zakladatelé přední České značky a webu cestarelaxace.cz, který se specializuje výhradně na celostní medicínu, fyzické a duševní zdraví, psychologii mezilidských vztahů a osobní rozvoj.

Zavázali jsme se neustále vylepšovat naše stránky. Budeme i nadále zveřejňovat ještě více obsahu, hudby, nástrojů, možnosti a služeb, které vám pomohou zlepšit váš život, pomohou vám zorientovat se při rozhodování v oblastí duševního zdraví, životní stylu, psychologii mezilidských vztahu, osobním rozvoji a hlavně vám pomohou cítit se lépe, zlepšit svůj životní styl, zlepšit své duševní zdraví a zlepšit kvalitu svých vztahu i svého života.

relaxhudba-projekt

Proč si vybrat právě nás?

Neustále rosteme a celoživotně se vzděláváme

Nepřetržitě se vzděláváme a pracujeme na sobě. Dodáváme ty nejaktuálnější informace nástroje, postupy a techniky. Naše práce je součást našeho každodenního života a rádi se v ní neustále vzděláváme.

Děláme to jinak

Máme své vlastní postupy a techniky. Moc dobře víme, že každý člověk je individuální. Jsme si toho plně vědomí, že to, co platí na jednoho, neznamená, že to bude platit i na druhého. Proto s lidmi pracujeme velmi individuálně a intuičně – a to vede k úžasným výsledkům.

Moderní techniky a nástroje

Používáme ty nejrychlejší, nejjednodušší a nejefektivnější techniky. Již žádné pomalé a zdlouhavé techniky. Zažij jednoduchost, rychlost, efektivitu a hlavně trvalé výsledky ve svém životě.

Celostní přístup

Používáme celostní přístup (tělo, mysl a duše) a to nejen pro řešení a léčbu zdravotní problémů. Všechno je se vším propojené a my to moc dobře víme. Proto se zaměřujeme na komplexní řešení problémů a strategie pro trvalou změnu ve všech oblastech života, které jsou spolu velmi úzce propojený.

Vše je podloženo vědou a studiemi

Kvalitní a důvěryhodné informace na jednom místě. Hodně nám záleží na tom, aby všechny informace, články, videa, nástroje, techniky a postupy byly podložený vědou a studiemi. Proto je náš obsah doplněn o relevantní studie a výzkumy, které potvrzují a doplňují náš obsah (články, videa, obrázky, produkty a služby).

nase-poslani-a-cile

Co je naším cílem a posláním?

Naším cílem a posláním je poskytovat vysoce kvalitní a důvěryhodný obsah, který má své vědecké a lékařské podklady pro změnu tvého života. Zároveň jsme vytvořili nejjednodušší a nejrychlejší způsob pro komplexní a trvalé změny napříč všemi oblastmi života. Jde o hloubkovou změnu na úrovní podvědomí, kdy smažeme všechny negativní programy, víry a přesvědčení, které poškozují tvůj život a nahradíme je novými pozitivními, které ti pomohu k dosažení tvých snů a cílů, ať jsou jakékoliv. To povede ke změně modelu a vzorců myšlení, chování a návyků, které zajistí trvalé výsledky ve tvém životě.

Zaměřujeme se na všechny oblasti života – duševní zdraví, celostní medicína a fyzické zdraví, vztahy a jejich psychologie, osobní rozvoj, peníze, kariéra a mnoho dalšího.

Aby byl náš obsah nejdůvěryhodnějším zdrojem informací, je doplněn vědeckými a lékařskými studiemi a výzkumy, aby se ověřila klinická přesnost našeho obsahů, obrázků a infografiky.

Přihlas se k odběru našeho

newsletteru

Získej informace z první ruky o tom, co se chystá, nové články, videa, relaxační a meditační hudba, meditace, nahrávky a mnoho dalšího.

Pin It on Pinterest

Shares