info@cestarelaxace.cz

+420 739 598 094

Náš Blog

Jedinečný blog, který obsahuje důvěryhodné, kvalitní a snadno srozumitelné informace, které jsou ověřené výzkumy a studiemi. Blog se skládá z poznatků z vědy, našich dlouholetých zkušeností, celoživotního vzdělávání a celostní praxe.

Afirmace největší kompletní průvodce (krok za krokem)

Afirmace největší kompletní průvodce (krok za krokem)

Toto je kompletní průvodce, který tě naučí jak správně vytvářet a používat afirmace ve svém životě a vytěžit z nich maximum. Najdeš zde i vědecké studie a výzkumy, které potvrzují skutečnou účinnost afirmací a také přehlednou infografiku, která tě povede krok za krokem k vytvoření správných tvrzení pro přeprogramování podvědomí.

číst více

Seznam se s autory

Jiří Čapovec a Lenka Heczková jsou celostní terapeuti a koučové, kteří se zaměřují na celostní přístup. Dbají na to, aby veškerý obsah zveřejněný na webu, byl důvěryhodný, kvalitní a opíral se o studie a výzkumy. Proto mají za sebou zdravotní, lékařský tým odborníků a psychologů, kteří kontrolují obsah a konzultují nejnovější postupy v oblasti duševního zdraví, celostní medicíny, psychologie, vztahů a mnoho dalšího.

Rubriky

Přihlas se k odběru novinek

Získej ZDARMA ranní meditaci – ranní booster pozitivní energie na každý den

Získej informace z první ruky o tom, co se chystá, nové články, videa, relaxační a meditační hudba, meditace, nahrávky a mnoho dalšího.

Pin It on Pinterest

Shares