info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

Jiri-Capovec-a-Lenka-Heczkova

Zakladatele projektu Relaxhudba

Jiří Čapovec a Lenka Heczková jakožto partneři v osobním životě i podnikání vytvořili projekt Relaxhudba na pomoc všem, kdo chtějí zlepšit svůj život. Projekt slouží nejen na podporu duševního zdraví, ale také v dalších různých oblastech života. Přinášíme průlomové nástroje, které ti pomohou dosáhnout tvých snů a cílů.

Mimo to jsou také zakladatelé přední České značky a webu cestarelaxace.cz, který se specializuje výhradně na celostní medicínu, fyzické a duševní zdraví, psychologii mezilidských vztahů a osobní rozvoj.

Zavázali jsme se neustále vylepšovat naše stránky. Budeme i nadále zveřejňovat ještě více obsahu, nástrojů, možnosti a služeb, které vám pomohou zlepšit váš život, pomohou vám zorientovat se při rozhodování v oblastí duševního zdraví, životní stylu, psychologii mezilidských vztahu, osobním rozvoji a hlavně vám pomohou cítit se lépe, zlepšit svůj životní styl, zlepšit své duševní zdraví a zlepšit kvalitu svých vztahu i svého života.

Jiří Čapovec

Jiří Čapovec

Celostní terapeut, kouč a mentor

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor, který se zabývá oblastí celostní medicíny a funkční medicíny, kde propojuje důležité aspekty a obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, psychologie a rozvoj lidského vědomí, neurovědy a práce s podvědomím. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahu (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou. Vede také vlastní studie a výzkumy z oblasti fyzického a duševního zdraví, které sdílí zde na webu.

Je přesvědčený, že každý může dělat, mít a být cokoliv chcete. Já jsem zde proto, abych ti pomohl žít naplněný a šťastný život a dosáhnout svých snů. Jsem celostní terapeut, kouč a mentor, který pomáhá lidem objevit jejich potenciál a uzdravit život na všech úrovních těla, mysli a duše. Moje životní cesta se stala moji vášní, je to něco, co mě naplňuje a dělá šťastným. Člověk by měl svým životem motivovat a inspirovat druhé a to je přesně to co já dělám a co miluji.

Lenka Heczková

Lenka Heczková

Koučka a terapeutka

Lenka Heczková je terapeutka a koučka se specializací na psychologii, vztahy a sexualitu, ženskou energii, neurovědy, meditace a práce s podvědomím. Zaměřuje se na vztahové poradenství a psychologií, individuální i párové terapie, témata zvládání stresu, emoční inteligence, práce s myšlením. Dále se soustředí se na práci s podvědomím, pozitivní psychologií, používá techniky imaginace, meditace, dechové techniky, a poznatky z neurovědy. Je spoluzakladatelkou značky a společnosti cesta relaxace spolu s jeho partnerem celostním terapeutem a koučem Jiřím Čapovcem.

Proč vztahy? Nejedná se pouze o vztah k sobě nebo v partnerství, ale také vztah k okolí a prostředí ve kterém žijeme. Spousta lidí vůbec netuší, jak moc je okolní dění a jejich podvědomí ovlivňuje. Spousta lidí čeká až se někdo nebo něco změní… vůbec si přitom ale neuvědomují, že jediný kdo se musí změnit jsou zrovna oni sami. Jsem zde proto, abych lidem pomohla nalézt sebe, rozvinout své schopnosti tak, aby mohli využívat svůj plný potenciál.

Pin It on Pinterest

Shares