info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

Online kurzy

Zapoj se do našich online kurzů, které ti pomohou velice rychle, efektivně a trvale změnit život

Pokud chceš změnit, nebo posunout svůj život na další úroveň, pomůže ti některý z mnoha našich online kurzů. Jsem plně přesvědčený a plně věřím, že neexistuje lepší způsob, jak zlepšit svůj život a ovládnout konkrétní oblasti svého života, než investováním do sebe. Nejlepší investice je investice do sebe. A proto ti nabízíme naše online kurzy, kde najdeš zkušenosti, nástroje, techniky, uvědomění, které pomohli změnit náš život i mnoha našim klientům, ale také dosáhnout úspěchu a splnit si své sny a cíle.

Všechny naše online kurzy jsou vytvořeny, aby tě krok za krokem provedly kvalitními a podrobnými videí, kde najdeš techniky, nástroje, uvědomění, které ti pomohou dosáhnout požadovaných výsledků v co nejkratším čase. A aby bylo dosaženo těchto vynikajících výsledků v co nejkratším čase a hlavně změny byli trvalé, tak jsme do všech našich online kurzů přidali naše speciální nahrávky, kterými jsou programování mysli, podprahové nahrávky, vedené meditace a vizualizace, hypnoterapeutické nahrávky a další nástroje a materiály ke stažení. Všechny naše online kurzy jsou aktuální a neustále se zdokonalují a také jsou neustále aktualizovány a přidávány videa, nahrávky a další obsah, který zajistí tvoji spokojenost a trvalé výsledky.

Podívej se na náš úplný seznam online kurzů a školících programů, které nabízíme níže.

vedome-zit-vedome-tvorit

Vědomě žít – vědomě tvořit

Online kurz zaměřený na vědomý způsob života. Jde o celostní systém (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovaci praxi. Postupy, metody, techniky a strategie v tomto online kurzu jsou prokázané studiemi a výzkumy, které prokazují výsledky a nové postupy z celostního (komplexního) přístupu. Online kurz prošel odbornou kontrolou týmem odborníků, aby informace, techniky, postupy a metody byly aktuální, přesné a hlavně funkční. Vše máme bezpečné odzkoušeno.

harmonie-zivota

Harmonie života

Online kurz zaměřený na duševní a psychické poruchy a to pomocí celostního přístupu (tělo, mysl a duše). Inspirovaný celostní terapeutickou a koučovací praxi. Postupy, metody a techniky v tomto online kurzu jsou předmětem studií a výzkumů, které prokazují výsledky a nové postupy z celostního (komplexního) přístupu. Online kurz prošel odbornou lékařskou a psychologickou kontrolou naším týmem odborníků, aby informace, techniky, postupy a metody byly aktuální, přesné a hlavně funkční. Vše máme bezpečně odzkoušeno a výsledky jsou fenomenální.

Jako u všech našich online kurzech i zde na tebe čekají naše speciální nahrávky, programování myslí, podprahové nahrávky, vedené meditace a relaxace, řízené vizualizace a materiály ke stažení, které zajistí vše potřebné pro tvé uzdravení.

sebelaska-cesta-k-sobe

Sebeláska cesta k sobě

Intenzivní online kurz cesta sebelásky ovlivní všechny oblasti tvého života – vztahy, zdraví, láska, peníze, štěstí, kariéra, koníčky… velmi pozitivním způsobem. Jsi na to připraven?

Vše začíná u sebelásky – ať už jsou to vztahy, kariéra, peníze, zdraví… Tímto kurzem změníš myšlení, najdeš sám sebe i své ztracené sebevědomí a vybuduješ svou vnitřní hodnotu (své impérium). Najdi a rozvíjej své silné stránky a začni dělat to, co tě doopravdy baví. Nalezni své vnitřní štěstí.

V tomto intenzivním kurzu vyléčíš své traumata, svůj vztah k sobě i svou minulost. Samozřejmostí nechybí naše oblíbené nahrávky, které ti intenzivně dopomohou ke změně myšlení a přesvědčení o sobě. Otevři své srdce a začni žít naplno. Buduj své vnitřní štěstí.

milionova-mysl

Milionová mysl

Nenech si ujít exkluzivní příležitost, jak získat průlomové techniky, které ti přeprogramují mysl na bohatství. Představ si, že se živíš tím, co tě baví. Chodí ti neustále nápady na to, jak vydělávat a zažíváš každý den úžasnou svobodu. Neustále nové a nové příležitosti.

V tomto úžasném online programu odstraníš ze svého podvědomí všechny tvé negativní přesvědčení, programy a víry, které ti finančně poškozují tvůj život a přeprogramuješ svou mysl a hlavně podvědomí na nové pozitivní programy, víry a přesvědčení, které vytvoří nové modely a vzorce myšlení, chování a návky pro bohatství, hojnost a úspěch. Změny nikdy nebyli tak převratné a rychlé jako DNES. Zažívej opravdovou životní svobodu!

cesta-k-vysnene-postave

Tajemství vysněné postavy

Jedinečný online kurz na hubnutí svého druhu. Kompletní změna na všech úrovních a celostní přístup, který vede k hubnutí a vysněné postavě. Tento online kurz ti pomůže změnit život a získáš svou vysněnou postavu. Zhubneš velice rychle a efektivně.

Změna na úrovni těla, mysli, duše a celostní přístup ti zaručí efektivní a trvalou změnu. Tvá vědomá a podvědomá mysl se sladí a dosažení cíle tě nemine.

Pomocí naších hypnoterapeutických nahrávek, programování mysli a podprahových nahrávek v kombinací našich technik a komplexní změny životního stylu a hlavně stravy se zbavíš negativních návyků, které mají vliv na tvůj životní styl a tvou váhu. Vytvoříš si nové pozitivní návyky, které povedou k dosažení tvé vysněné postavy.

sebepoznani-online-kurz

Cesta sebepoznání 

Hluboká cesta sebepoznání plná překvapení a uvědomění čeká na tebe.

Objev své silné stránky a odemkni svůj plný potenciál, který v tobě někde hluboko dřímá. Někde v tobě je uvězněný lev v kleci a zde je klíč k jeho vypuštění.

Zjisti co tě v životě stahuje dolů a brání ti v úspěchu. Objevíš limity, které ti nedovolují žít šťastný a plnohodnotný život.

Objevíš a stanovíš si své životní cíle a také objevíš svou životní cestu. Najdeš smysl života a životní poslání.

Čeká tě skutečně hluboká cesta do tvého nitra, kde jsou ukryty všechny odpovědi na tvé otázky.

Jsi připraven na změnu?

tajemstvi-manifestace

Tajemství manifestace

Jedinečný online kurz svého druhu, protože se podíváme na manifestaci a zákon přitažlivosti do hloubky a posvítíme si na každý temný kout, který ti osvětlíme. Najdeš zde skutečně funkční návody krok za krokem, které ti pomohou manifestovat cokoliv jen budeš chtít. Podělíme se o všechny tajné a extra silné manifestační metody, techniky, postupy a strategie, které používáme každý den v našem životě a díky ním dosahujeme svých snů a cílů velmi snadno a rychle. Součástí budou opět naše speciální nahrávky, materiály ke stažení a mnoho dalšího.

Vysvětlíme si proč ne vždy funguje zákon přitažlivosti a rozebereme si všechny možné důvody a chyby, proč zákon přitažlivosti a manifestace nefunguje. POZOR online kurz máme teprve v plánu a dokončený by měl být pravděpodobně do konce roku 2022.

Recenze našich klientů – online kurzy

Tyto recenze jsou ověřené na základě faktury, e-mailu, telefonního čísla nebo přímého kontaktu s osobou přes videohovor.

Jsem opravdu fascinován, že Lenka s Jirkou vytvořili funkční systém, který funguje jednoduše a účinně. Pochopil jsem více sám sebe, svůj účel a smysl mého života. Přineslo mi to lepší práci, novou partnerku a hlavně sebevědomí, které nyní ze mě vyzařuje jako slunce. Více se usmívám, jsem pozitivní, šťastnější, mám lepší vztahy a v práci jsem se plně realizoval, což bylo dříve nemožné. Moje reakce jsou nyní již jiné, protože jsem vyrovnanější a našel jsem vnitřní klid, který jsem tak dlouho hledal. Děkuji za vše a mohu jen a jen doporučit.{
5
tomas-minarik
Tomáš Minařík
Co mi dal online kurz? Hlavně to, že rozumím sobě a umím navigovat své emoce a myšlenky, tak jako nikdy předtím. Pokud se chcete přijmout, naučit se milovat a vědomě si tvořit svůj život, tento kurz je pro vás. Během tohoto kurzu jsem cítila velký posun ve způsobu, jakým jsem se na sebe dívala, jak jsem o sobě mluvila a způsob, jakým jsem se starala o svou mysl a tělo. Získala jsem zcela nový pohled pro sebe… o tom, o kterém jsem jen snila. Dekuji ze dna mého srdce. Je to úžasný kurz.{
5
Tereza Němcová
Nevím jak to funguje, ale funguje to. Poslechem nahrávek a vnitřní práce na sobě, se najednou mění způsob, jakým vnímám realitu kolem sebe. Vytváří se nové modely myšlení, to vede k určitým pocitům, které pozitivně ovlivňují mé chování a reakce, které vytváří novou a lepší realitu. Více si vážím sama sebe, přijímám své nedokonalosti a umím se prodat a to nejen v práci, ale i v životě. Oblevila jsem své silné stránky a přednosti, které jsem se naučila rozvíjet a tím dosahovat svých životních snů. Nejen, ze to funguje, ale mění to pozitivně osobnost člověka.{
5
marketa-vodickova
Markéta Vodičková
Online kurz je úžasný. Nejvíce na kurzu miluji nahrávky, za které chci moc pochválit a poděkovat, protože mi pomohly změnit pohled na sebe a získat sebevědomí. Kurz mi pomohl si uvědomit a najít svou vnitřní hodnotu, kterou jsem dlouhé roky neviděla. Oceňuji velmi dobře zpracovaný obsah, videa, techniky a nahrávky, které fungují doslova jako kouzlo. Jsem více pozitivnější, šťastnější a spokojenější. Musím říct, že se úplně změnila má energie, kterou ze sebe vyzařují a mé okolí si toho všimlo. Lidé okolo mě mají více rádi, více mě přijímají a celkově na mě reagují daleko pozitivnějším způsobem. Děkuji mockrát.{
5
lenka-vesela
Lenka Veselá

Pin It on Pinterest

Shares