info@relaxhudba.cz

+420 739 598 094

Výhody vytvoření nahrávek na míru

Součástí je i krátká konzultace "koučink"

Součástí služby vytvoření nahrávek na míru je i krátká konzultace (koučink), kde se pobavíme více o tvém problému, abych zjistil souvislosti, příčiny a povahu tvého problému. Společně odhalíme programy, víry a přesvědčení ve tvém podvědomí, které poškozují tvůj život, vytváří negativní a sebedestruktivní modely a vzorce myšlení, chování a návyky, které ničí tvůj život. To vše je z důvodu, abych mohl pochopit tvou situaci a navrhl koncept nahrávky a její podprahové struktury, dále její sugesce (případně afirmace), frekvence, binaurální tóny, které budou zaměřené na celostní řešení problémů a to velmi do hloubky, aby došlo k rychlým, snadným a hlavně trvalým výsledkům. 

Cílené sugesce a afirmace na konkrétní problém

Vytvoření přesných a cílových sugesci (případně afirmaci) je klíčové pro dosažení požadovaných výsledků. Nastavení správných sugesci vede k vytvoření nových programů, vír a přesvědčení ve tvém podvědomí, které vytváří nové pozitivní modely a vzorce myšlení, chování a návyky pro tvou změnu. Tím dochází k trvalým změnám, které ovlivňují všechny aspekty tvého života – to jak myslíš, jak se cítíš, jak se rozhoduješ a chováš. Jde o nejsnadnější a nejrychlejší cestu ke změně, jelikož „pravidelné pasívní poslouchání“ ti změní život.

Rychlejší a trvalé výsledky (lepší účinnost)

Mezi největší výhody bez pochyby patří lepší, rychlejší a hlavně trvalé výsledky, jelikož nahrávky jsou vytvářený přesně na míru pro tebe, tvé podvědomí, tvé potřeby a samotné řešení problému. Celý koncept nahrávek bude namířený přesně na míru – na vyřešení tvých problémů, pro tvé nastavení mysli a tvé podvědomí. Čím přesnější cílení nahrávky na konkrétní problém je, tím větších, rychlejších, přesnějších a hlavně trvalých výsledků dosáhneš. Vše máme odzkoušeno v praxi.

Frekvence a binaurální tóny nastavené na míru

Při tvorbě nahrávky na míru vždy volíme frekvence, které odpovídají povaze samotného řešení problémů a pomáhají k lepším a rychlejším změnám a usnadňují přeprogramování podvědomí. Binaurální tóny (beaty) jsou skvělou pomocí pro hlubší programování podvědomí, kdy jsou schovány pod hudebním podkladem tak, aby tě nerušily a přitom ti dokázaly vyvolat hladinu alfa, théta, delta a vznikl rozšířený stav vědomí, která umožňuje lepší a rychlejší přeprogramování podvědomí.

Možnost výběru hudby

U vytvoření nahrávky na míru má každý možnost výběru relaxační a meditační hudby. Vždy dostaneš na výběr několik hudeb z nichž si můžeš vybrat, která je pro tebe ideální.

Bonusy

K vytvoření sadě nahrávek získáš jako bonus 10 vysoce hodnotných videí, které tě provedou krok za krokem, jak přeprogramovat podvědomí. Zjistíš se jak najít negativní programy, víry a přesvědčení v podvědomí, které poškozují tvůj život, jak je identifikovat, smazat je z podvědomí, nahradit je jinými pozitivními programy a hlavně ukotvit je hluboko v podvědomí, tak silně, že začnou vytvářet tvoji novou realitu a tvůj vysněný život.

Nevýhody vytvoření nahrávek na míru

Vyšší pořizovací cena

Jelikož vytvoření nahrávek na míru zabírá velmi mnoho našeho času, který věnujeme individuálně pro jednoho klienta, je cena výrazně vyšší. Jelikož si vážíme svého času, protože čas je nejdražší lidská komodita a nedá se vyčíslit hodnotou peněz, je cena výrazně vyšší, než u vytvořených nahrávek. Na druhou stránku jdeme velmi do hloubky a jádra problému, kdy vytváříme přesně řešení, které je rychlé, účinné a hlavně přináší trvalé výsledky. Vyšší cena nahrávky přináší také mnoho bonusů a také krátkou konzultaci „koučink“ a samozřejmě možnost výběru hudby i tvé speciální kritéria. Vše je vytvořeno na míru pro tvé potřeby, tak aby bylo dosaženo požadovaných výsledků v co nejkratším čase.

Delší doba doručení

Standardní doba doručení nahrávek na míru je 7 – 14 dnů. Pozor tato lhůta se počítá od získání všech informací, kritérií a doplňků pro zpracování nahrávek. Samozřejmě je to hodně individuální a závisí to na mnoha faktorech (délka, množství, druh nahrávky, speciální kritéria a mnoho dalšího). Navíc také záleží na našich časové vytíženosti, která je opět hodně variabilní v závislosti na mnoha faktorech.

Recenze našich klientů s nahrávkami

Léta jsem trpěl častými záchvaty paniky a úzkostnými stavy. Šel jsem k několika terapeutům, kteří mi ve skutečnosti nedali nástroje pro zvládání mých stavů, nebo mě nevedli způsobem, který by byl správný pro mě a mé potřeby. Moje mamka mě přesvědčila, abych vyzkoušel místního psychologa, který mi nakonec velmi pomohl. Můj psycholog mě seznámil s Jirkou i jeho prací a to ovlivnilo můj život na tak hlubokých úrovních, jak to jen je možné. Moje úzkostné stavy a záchvaty paniky se neustále zlepšují, zvládám své nálady a emoce mnohem efektivněji a naučil jsem se zjednodušovat si život místo toho, abych vše tak komplikoval. Vaše nahrávky jsou absolutně to nejlepší, co mě za dlouhou dobu potkalo.{
5
David-Konecny
David Konečný
Tohle mi změnilo život. Vím, že to zní neuvěřitelně, ale je to tak, nejen proto, že jsem našla skvělého muže, se kterým dnes žijí, ale protože to úplně změnilo mé myšlení. Od té doby, co jsem to začala poslouchat, jsem si přestala přitahovat emocionálně nedostupné muže a moje sebevědomí se zvýšilo. Mám k sobě úctu, začala jsem si vážit sebe, svého života, jsem vděčná za věcí, lidí i maličkosti v mém životě a jsem si jistá, že tyto nové vlastnosti, které jsem si osvojila, mi pomohly najít mého milovaného muže. Děkuji moc za vše.{
5
nikol-skalova
Nikol Skalová
Vždy mě udivuje, jak jsou naše mysl a tělo tak propojené a jedno bez druhého nefunguje. Poslouchání nahrávek, mi pomohlo přijmout, že mám nemoc, která se nikdy nevyléčí, ale díky jejímu přijetí byla pro mě stále méně závažná. Legrační, co? Když jsem se s tím snažila bojovat, cítila jsem se kvůli tomu špatně, průběh nemoci a příznaky se zhoršily. Když jsem to pustila a uvědomila jsem si, že svou nemoc mám z nějakého důvodu, příznaky začaly polevovat, psychika se zlepšila a moje tělo se začalo po jisté míry uzdravovat. Tohle opravdu funguje.{
5
Jana-Pavlikova
Jana Pavlíková
Funguje to úžasně! Velmi doporučuji tyto nahrávky. Nejlépe mi to fungovalo se sluchátky. Našel jsem si lepší práci, která odpovídá mým dovednostem. Než jsem začal s poslechem, nevěřil jsem ve svůj talent a své schopnosti. Myslel jsem si, že jsem jen obyčejný chlap s magisterským titulem. Ale sugesce se mi zjevně dostaly hluboko do podvědomí, to upravilo mé myšlení a hlavně chování. Musíte však chtít udělat změnu a nebýt u toho jen pasivní. Začněte jednat a vždy se posunete dopředu. Změna bude docela snadná, protože sugesce jsou implementovány ve vašem podvědomí.{
5
Pavel-Koudelka
Pavel Koudelka
Chci vám dostatečně poděkovat. Poslouchám spoustu vašich nahrávek a ovlivnilo to můj život do takové míry, že už nejsem mrzutý, vystrašený, bez sebevědomí, ale konečně se cítím šťastně, mám novou partnerku, práci a můj život se zcela změnil. Mám svou mysl pod kontrolou! Nyní mám 24/7 přístup do svého podvědomí a mohu změnit, co chci. Vše je na mně. Děkuji, že mi pomáháte změnit téměř každou část mé reality. Život je teď mnohem krásnější a to díky vám.{
5
Jan-Matejka
Jan Matějka

Změň svou mysl a změníš tím svůj život

podvedomi-a-problemy

Tvé výsledky v životě odrážejí tvá podvědomá přesvědčení

Často se ti může zdát, že jsi obklopen neviditelnými zdmi, které omezují tvůj život na průměrnost? Bez ohledu na to, co děláš, nemůžeš uniknout. Zatímco jiní lidé mezitím přinášejí do svých životů bohatství, zdraví, štěstí, lásku a hojnost. Je to frustrující že? Ale to, kde jsi teď, NENÍ tvoje chyba. Jsou za tím roky programování – převážně prvních 6 až 7 let tvého života, kde vznikají a budují se tvé hluboce zakořeněná podvědomá přesvědčení, která odrážejí tvou realitu a tvůj život. Klíč k tomu, jak to změnit, je přeprogramovat své podvědomí a vystoupit z toho místa, kde tě tento neviditelný plot (zdi) udržují v chudobě, nemoci, neštěstí a jednoduše ti poškozuje život na všech rovinách a ve všech oblastech života.

Neměň své okolnosti – změň své myšlení

Tvé omezující a negativní naprogramování, které jsi získal jako dítě, omezuje a ovládá tvůj dospělý život. Všechny ty vnitřní hlasy, které říkají, že nejsi hoden lásky, bohatství a hojnosti, že jsi méně důležitý než ostatní a nezasloužíš si dobré věci jsou výsledky dlouholetého programování a výchovy. Jsou to podvědomé víry, programy a přesvědčení, které tě drží na mizině a způsobují, že závidíš bohatým a šťastným lidem kolem sebe. Většina lidí se snaží změnit své výsledky, ale jejich podvědomí tyto snahy jednoduše blokuje. Jediný způsob, jak se zbavit nechtěných a negativních návyků a sabotujících vír a přesvědčení, je změnit své podvědomí a přeprogramovat jej. Programování mysli (podvědomí) je nejrychlejší a nejasnější způsob jak toho docílit.

zmena-mysleni-podvedomi
vysledek-programovani-mysli

Konečný systém který ti změní život

Představ si, jaké by to bylo, kdyby jsi měl ve svém životě vše, co skutečně chceš? Jaké by to bylo být sebevědomý a sebejistý? Přitahovat do svého života příležitosti a skutečně jednat, aniž by tě ochromil strach? Jaké by to bylo mít úplně stejné myšlení, jako mají úspěšní lidé? Pokud máš obavy udělat tento krok, zeptej se sám sebe – jak dlouho ještě chceš, aby věci pokračovaly přesně tak, jak jsou právě teď? Kolik času, peněž a úsilí ještě budeš muset ZBYTEČNĚ vynaložit než přijde změna? Kolik peněz, času a úsilí tě stojí tvůj aktuální život se všemi problémy a starostmi? Kolik čase, úsilí a peněz by jsi mohl ušetřit, když by jsi všechny své problémy a starosti vyřešil? Naše speciální nahrávky na míru mohou změnit prakticky jakýkoli aspekt tvého života.

Jak to funguje?

Přinášíme pro váš nejjednodušší, nejrychlejší a zároveň přirozenou cestu ke změně v jakékoliv oblasti života. Jde o hluboké podvědomé změny, které ovlivňují způsob jakým myslíme, jak se cítíme, jednáme, rozhodujeme se a určují naše návyky a tím i celý náš život. Revoluční metody, které přenáší trvalé výsledky a právě ty můžeš být u toho s námi.

Lenka-Heczkova-zmena-za-90-dni

Smaže negativní podvědomé programy

Tvé výsledky v životě odrážejí tvé podvědomé přesvědčení. Možná se ti často zdá, že jsi obklopen neviditelným plotem, který omezuje tvůj život na průměrnost? Bez ohledu na to, co děláš, nemůžeš uniknout. Ale proč? Mohou za tvé tvé podvědomé víry a přesvědčení, které tvoří tvůj svět a tvou realitu. Proto prvním krokem je smazání těchto negativních vír a programů z tvého podvědomí, které poškozují tvůj život.

podvedome-programy

Vytváří nové pozitivní programy

Smazání negativních vír a přesvědčení z podvědomí, které poškozují tvůj život samo o sobě stačit nebude. Je nutné, aby došlo k vytvoření nových pozitivních programů, které ty staré negativní nahradí. Celý proces je nastavený tak, aby se nové pozitivní programy a víry uložily hluboko do tvého povědomí a mohly pozitivně ovlivnit tvůj svět a tvou realitu. S našimi nahrávkami to zvládne opravdu každý – snadno a rychle.

modely-a-vzorce-mysleni-chovani-a-navyky

Vytváří nové modely myšlení, chování a návyky

Náš systém jde ještě o krok hlouběji a to tak, že vytváří nové modely a vzorce myšlení, chování a návyky, které vedou k potřebné změně v dané oblasti života. To vede k jednoduché, přirozené a hlavně trvalé změně. Nezapomeň, že člověk se stává tím co dělá opakovaně. Naše vzorce myšlení, chování a návyky mají svůj původ v podvědomí, proto jde o nejjednodušší a nejrychlejší metodu vůbec. Změna ještě nikdy nebyla tak snadná.

Jaké druhy nahrávek vytváříme?

Vytváříme různé druhy nahrávek a každá má svoji specifickou roli a účel. Výběr správné nahrávky je velmi individuální, jelikož každému bude sedět jiná forma. Někdo dá přednost vedeným meditacím a jiný bude chtít snadnější a rychlejší formu, jako je podprahová nahrávka nebo programování mysli. Navíc vše závisí hlavně na problematice, kterou chce klient řešit, její složitosti a také propojeností s dalšími aspekty, které zde hrají klíčovou roli. Existuje zde celá další řada aspektů, která je rozhodující.

Drtivá většina nahrávek na míru a zároveň mezi nejoblíbenější mezi našimi klienty patří podprahové nahrávky a pak programování mysli. Je to také způsobeno tím, že s nimi máme nejlepší výsledky a hlavně jde o nejjednodušší formu přeprogramování podvědomí a vytvoření nových modelů a vzorců myšlení, chování a návyků ke změně. Jde v podstatě o „pasívní poslouchání nahrávek“ a to vyhovuje praktický všem, protože jde o jednoduchou a rychlou změnu.

N

Podprahové nahrávky

N

Programování mysli

N

Vedené meditace

N

Řízené relaxace

N

Řízené vizualizace

N

Hypnoterapeutické nahrávky

N

Afirmační nahrávky

N

Motivační nahrávky

Ceník pro vytvoření nahrávek na míru

nabidka-cenik

Cena pro vytvoření nahrávek na míru je individuální

Cena pro vytvoření nahrávek na míru je velmi individuální, jelikož je závislá na mnoha faktorech. Mezi některé kritéria, které se zohledňují a mají vliv na cenu je počet nahrávek, druh samotných nahrávek (u programování myslí je cena dražší než u podprahových nahrávek), specifikace samotných nahrávek, dále obtížnost problému, který chce klient řešit, různé speciální a individuální přání klientů a mnoho dalšího. Samozřejmě zde hraje také klíčovou roli i náš osobní čas. Čím více práce bude s nahrávkami, tím bude cenná dražší. V praxi to znamená, že se cena pohybuje od 3 000 Kč až do výše 8 000 Kč. Vytváříme nejen samotnou nahrávku, ale i celé sady nahrávek. Pro cenovou nabídku výplň formulář níže a my se ti ozveme zpět.

Pro cenovou nabídku výplň závazně kontaktní formulář níže a pošli nám svou žádost o vytvoření nahrávek na míru

Závaznost objednávky

Pin It on Pinterest

Shares